Kamistad® Baby byl testován na českých spotřebitelích – podívejte se, jak jsme dopadli: ZOBRAZIT VÝSLEDKY

Kamistad® pro každá ústa

Nevyhýbá se dětem, náctiletým, dospělým ani seniorům: bolest v ústech se může objevit rychle a nečekaně u všech věkových kategorií a výrazně tím narušit nejen potěšení z jídla, ale také celkovou kvalitu života. Značka Kamistad® nabízí řešení – přípravky pro zdraví ústní dutiny pro celou rodinu.

Kamistad Senzitiv

Kamistad® Senzitiv

Volně prodejný léčivý přípravek

Ústní gel při méně závažných infekcích dásní a ústní sliznice

Kamistad® Senzitiv se nanáší na zanícená místa, do kterých se jemně vmasíruje. Kombinace léčivých látek, konkrétně lidokainu a heřmánku, ulevuje od bolesti a léčí záněty mírnějšího rozsahu. Tím přispívá k celkovému zdraví ústní dutiny.

Kamistad Baby

Kamistad® Baby

Kosmetický přípravek

Masážní gel na dásně při prořezávání zubů u dětí

Kamistad® Baby ulevuje od nepohodlí jemnou silou heřmánku. Zklidňuje bolavé dásně u dětí, kterým se prořezávají první zuby. Chladí a přináší komfort podrážděné ústní sliznici.

Proč zvolit přípravky Kamistad®?

Značka Kamistad® je osvědčený specialista na bolest a zánět v ústní dutině – s unikátní kombinací účinných látek včetně přírodního heřmánku. Na bolest způsobenou prořezáváním zubů u nejmenších pomáhá masážní gel Kamistad® Baby, zatímco v případě nepříjemného tření a bolesti vyvolané fixními rovnátky nebo problémy se zubní protézou zase poslouží Kamistad® Senzitiv, který výrazně uleví od bolesti a podporuje hojení.

Kamistad® Senzitiv se používá, dokud příznaky neodezní. Bez porady s lékařem lze aplikovat maximálně 7 dnů. Kamistad® Baby se nanáší na dásně dle potřeby.

  • Rychlá úleva od bolesti

  •  

    Pro všechny věkové kategorie

    (Kamistad® baby od 3 měsíců věku, Kamistad® Senzitiv od 12 let)

  • Podporuje hojení